Menu Content/Inhalt
Start arrow Joomla! - Magazyn arrow J! i projekty niekomercyjne
J! i projekty niekomercyjne Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Autor: Michał Sobkowiak   
22.10.2005.

Specjalnie dla wszystkich, którzy poświęcają swoje starania i czas na rzecz działalności niedochodowej, obejmującej niekomercyjne projekty autorskie, działalność charytatywną i część sektora publicznego w oparciu o Joomla!, otwarto nowy dział oficjalnego forum Joomla! - Non-Profit Organizations & Joomla!.

Założeniem administratorów jest pomoc ekipie tworzącej Joomla! w poznaniu i zrozumieniu oczekiwań, jakie niosą ze sobą projekty non-profit w stosunku do nowoczesnych systemów zarządzania treścią witryny oraz pomóc zespołom prowadzącym takie projekty w pełnym wykorzystaniu możliwości Joomla!

Dodatkowo, ten dział forum stanowić ma doskonałą przestrzeń roboczo-dyskusyjną dla szeroko pojętego wsparcia niekomercyjnych projektów - od informacji o konferencjach, przez współpracę konkretnych zespołów, aż po popularyzację serwisów non-profit opartych o Joomla!.

Inicjatywę prowadzi Członek Zespołu Joomla! Core: Brian Teeman, we współpracy z Ryanem Ozimek [cozimek].

Autorzy są otwarci na wszelkie komentarze i pomysły, które pomogą zbudować solidną społeczność użytkowników i twórców projektów non-profit.

 
« poprzedni artykuł

Migawki

Joomla! - funkcjonalność i elastyczność! Prywatną stronę WWW, witrynę firmy, stowarzyszenia, klubu, klanu, serwis reklamowy, portal korporacyjny - co tylko chcesz, zbudujesz w Joomla!
 

Migawki

Joomla! - Dynamiczna zawartość! Zawsze świeże informacje. Każda zmiana treści, nowe materiały widoczne są natychmiast, a starsze artykuły przenoszone do Archiwum.